Personeel

  

Directeur 

Stijn Deschepper   

directie.basisschoolspoele@lokeren.be

 

Beleidsondersteuner

Elien Vermeulen

Elien.Vermeulen@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Administratief medewerkster 

Karin Gyssens

 

 

 

 

 

 


Lise Stremus

Karin.Gyssens@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 

Lise.Stremus@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Kleuteronderwijs:

Peuterklas A

Cindy Gansbeke

cindy.gansbeke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

  

Peuterklas B

Co-leerkracht

Jo Van Doorsselaere

jo.van.doorsselaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Kinderverzorging

Tanja Willems

tanja.willems@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

      

1ste kleuterklas A

Nathalie Van Hecke

nathalie.van.hecke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

  

1ste kleuterklas B

 Isabel Claeyé

isabel.claeye@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

Co-leerkracht
1e en 2e kleuterklas

Elien Welvaert

elien.welvaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

        

2de kleuterklas A

 Sylvia Schockaert

 

 

 

 

sylvia.schockaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

2de kleuterklas B

Hilde Dhooge

hilde.dhooge@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

3de kleuterklas A

Liesbeth Van de Sompel

 

 

 

 

 

Nel Everaert 

 

liesbeth.van.de.sompel@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 
nel.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 
 

 

Co-leerkracht

1e en 3e kleuterklas

Mirthe Celi

Mirthe.celi@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

3de kleuterklas B

Cindy Van der Pulst

cindy.van.der.pulst@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

 

Lager onderwijs:

         

1ste leerjaar A

 Annelies Everaert

  

 

annelies.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

1ste leerjaar B

Nathalie Van Doorsselaere

 

 

 

 

nathalie.van.doorsselaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

2de leerjaar A

Evelien Brys  evelien.brys@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

     

2de leerjaar B

Isabelle Van Bastelaere

 isabelle.van.bastelaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

   

Co-leerkracht

1e en 2e leerjaar

Tessa De Wilde

tessa.de.wilde@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

3de leerjaar A

Nancy Van de Velde–

Van Rumst

nancy.van.de.velde.van.rumst@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

      

3de leerjaar B

Hanna Den Roover

hanna.den.roover@stedelijkbasisonderwijslokeren.be      

4de leerjaar A

Bram Tollenaere

bram.tollenaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

4de leerjaar B

Antonella Di Primio

 

 

 

en

 

 

 

 

Lise Stremus

Antonella.Di.Primio@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

en

 

 

 

 lise.stremus@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 Co-leerkracht

3e en 4e leerjaar

Dario Heirman

dario.heirman@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

     

5de leerjaar A       

Leen Peeters

leen.peeters@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

   

5de leerjaar B

Kenny Van Veirdeghem

kenny.van.veirdeghem@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

        

5de leerjaar C

Kim Bourguillioen

kim.bourguillioen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 Co-leerkracht Caroline Pieters

caroline.pieters@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

6de leerjaar A

 

 

Karin De Mol

 karin.de.mol@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

   

6de leerjaar B

Nathalie Geerinck

nathalie.geerinck@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

 Co-leerkracht Elien Vermeulen  evelien.vermeulen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

     

 

 

lichamelijke opvoeding kleuter en lager

Barbara De Witte

barbara.de.witte@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

 

lichamelijke opvoeding lager

Niels Cassiman

 niels.cassiman@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

   

zorgcoördinator

Monique Vervaet 

Monique.Vervaet@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

zorgcoördinator

Marijke Van Kerckhove

marijke.van.kerckhove@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Zorgleerkracht

Nina Brokken

nina.brokken@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

     

rooms-katholieke godsdienst

Ginny Hillebrandt

ginny.hillebrandt@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

     

    

niet-confessionele zedenleer

Nancy Huybrecht

nancy.huybrecht@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

 

Cédric Stevens

cedric.stevens@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

islamitische godsdienst

Kevser Calik

kevser.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

 

Selda Calik

selda.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

ICT-coördinator

Peter Van Eynde        

peter.vaneynde@lokeren.be

 

 

Onderhoudspersoneel

Erika Fiers

 

     

 

Sharon Van Acker

 

 

 

Isabelle Boone

 

      

 

Rita Bruggeman

 

    

 

Maria De Waele

 

    

 

 Marigien Manlugon

          

 

Ahano Aigbe

 

                                         

   Ekatarina Dalipova  

       

  Nele Buggenhout