Personeel

  

Directeur 

Stijn Deschepper   

directie.basisschoolspoele@lokeren.be

Beleidsondersteuner

Elien Vermeulen

Elien.Vermeulen@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Administratief medewerkster 

Karin Gyssens

 

 

 

 

 

 


Marleen Bracke 

Karin.Gyssens@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 

Marleen.Bracke @
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Kleuteronderwijs:

Klas van muis 
1PKA

Cindy Gansbeke

cindy.gansbeke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

  

Klas van Jules
1PKB

 

Elien Welvaert 

elien.welvaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

co- teaching

Mirthe Celi 

mirthe.celi@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Klas van Nijntje 1PKC

Isabel Claeyé 

isabel.claeye@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Klas van Anna
1 PKD

Nathalie Van Hecke

nathalie.van.hecke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Kinderverzorgster

Tanja Willems 

tanja.willems@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

2de kleuterklas A

Hilde Dhooge 

 

 

 

 

 

hilde.dhooge@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

2de kleuterklas B

Sylvia Schockaert

sylvia.schockaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

3de kleuterklas A

 

 

 

 

 

 


3e kleuterklas A

co-teaching

Liesbeth Van de Sompel

 

 

 

 

 

 

Nel Everaert 

 

liesbeth.van.de.sompel@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 


nel.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be


 

3de kleuterklas B

Cindy Van der Pulst

cindy.vanderpulst@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Co-teaching 
1e / 2e / 3e kleuterklas 

Jo Van Doorsselaere

jo.van.doorsselaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

Lager onderwijs:

 

1ste leerjaar A

 Annelies Everaert

  

 

annelies.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

1ste leerjaar B

Barbara De Lausnay 

 

 

 

 

Barbara.De.Lausnay@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

co-teaching 

Ann Delbruyere 

Ann.Delbruyere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

2de leerjaar A

Isabelle Van Bastelaere  isabelle.van.bastelaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

2de leerjaar B

Nathalie Van Doorsselaere

Nathalie.Van.Doorsselaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Co-leerkracht

2e en 3e leerjaar

Yilke Buys

yilke.buys@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

3de leerjaar A

Nancy Van de Velde

Van Rumst 

Nancy.Van.De.velde.van.rumst@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

3de leerjaar B

Hanna Den Roover

hanna.den.roover@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

4de leerjaar A

Evelien Brys 

 

 

 

evelien.brys@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

  

 

 

 

 

4de leerjaar B

Tessa De Wilde

Tessa.De.Wilde@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

Co-leerkracht
4e en 5e leerjaar

 

Techniek
leerkracht 

Bram Tollenaere 

Bram.Tollenaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

   

5de leerjaar A

Kenny Van Veirdeghem

kenny.van.veirdeghem@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

        

5de leerjaar B

Kim Bourguillioen

kim.bourguillioen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 Co-leerkracht Caroline Pieters

caroline.pieters@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

6de leerjaar A

 

 

Karin De Mol

 

 

 

 

 

 

 

Evy Ongenaert (vervangster) 

 karin.de.mol@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 

 

evy.ongenaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

6de leerjaar B

Nathalie Geerinck

nathalie.geerinck@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

 Co-leerkracht Elien Vermeulen elien.vermeulen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

    

Co-leerkracht
Vlinderjuf 

Gwen Matthijs gwen.matthijs@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

 

lichamelijke opvoeding kleuter en lager

Barbara De Witte

barbara.de.witte@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

lichamelijke opvoeding lager

Niels Cassiman

 niels.cassiman@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

   

Zorgcoördinator
Kleuter - 1e leerjaar 

Vera Messiaen 

vera.messiaen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Zorgcoördinator
2e - 6e leerjaar 

Marijke Van Kerckhove

marijke.van.kerckhove@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

Zorgleerkracht

Nina Brokken

nina.brokken@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

  

rooms-katholieke godsdienst

Ginny Hillebrandt

ginny.hillebrandt@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

niet-confessionele zedenleer

Nancy Huybrecht

nancy.huybrecht@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

 

Cédric Stevens

cedric.stevens@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

islamitische godsdienst

Kevser Calik

kevser.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 Islamitische godsdienst 

Selda Calik

selda.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 Protestantse godsdienst Laurence Bertier laurence.bertier@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

ICT-coördinator

Peter Van Eynde        

peter.vaneynde@lokeren.be

 

 

Onderhoudspersoneel

Erika Fiers

 

   

 

Isabelle Boone

 

      

 

Rita Bruggeman

 

  

 

Maria De Waele

 

  

 

 Marigien Manlugon

      

 

Ahano Aigbe

 

   Ekatarina Dalipova  

    

 

Melissa Schelfhout 

 

 

 

 

 

Zakariya Elkayati