Geboortes

Welkom, lief kind!

Van harte gefeliciteerd! 

Safouan (°10/10/2017), broertje van Mariem (1ste kleuterklas B) en Maissa (1ste kleuterklas A). 
Vince (°04/10/2017), zoontje van juf Barbara de Witte (leerkracht lichamelijke opvoeding). 

Jef (°27/07/17) , zoontje van Marijke Van Kerckhove (zorgco) en Vincent Van der Poorten.
Elodie (°19/08/17), dochtertje van Antonella Di Primio (3de leerjaar B) en Bart Maes, zusje van Alizée (1ste kleuterklas B). 

Elif, (°3 mei 2017) zusje van Emir Kogut (2de kleuterklas A).
Fien, (°2 mei 2017) zusje voor Mattijs Feusels (1ste kleuterklas B).

Daan, (°8 maart 2017) broertje voor Wout Van Wilder (peuterklas A).
 Feriha (°29 maart), zusje van Feyza (3de kleuterklas A) en Hamza (1ste kleuterklas A) Kurtulus.

Nore, (°24 februari 2017) zusje voor Mats (2de kleuterklas A) en Linthe (peuterklas A) Crick. 

Liv (°14/12/2016), zusje voor Liam (3de leerjaar A), Lotte (1ste leerjaar B) Dullaerts en Kynai Olens

Linde (°22/11/2016), zusje van Rune (2de leerjaar A) en Jenthe (2de kleuterklas B).

Xander, broertje van Jelke Van Avermaet (1ste kleuterklas A).
Oona (°30/8/16), zusje van Ella Pauwels (1ste kleuterklas A).

Jérome (°17/6/2016), broertje van Renée De Beule (1ste kleuterklas B).
Yassir, broertje van Nassim (3de leerjaar A) en Lamyae (5de leerjaar A) Mahdach 
Roxanne (°17/6/2016), dochtertje van Tanja Willems (kinderverzorgster).  

Stan (°22/5/2016), zoontje van Bram Tollenaere 

Jesse (°3/5/2016), broertje van Sam Van Rumst (K1A)

Ensar (°1/4/2016), broertje van Dudu Demirel. 

Ines Jattari (°15/2/2016), zusje van Walid. 

Ayoub (°29 september 2015), broertje voor Karim Azaoughi (2de kleuterklas A).
Jaâfar, broertje voor Soumaya (2de leerjaar C) en Jouwairiya (2de leerjaar B) Achahbar.
Mona Aya Traore (°6 oktober 2015), zusje van Thibao (1ste kleuterklas B).

Elena Demeuricy, zusje van Wannes (1ste leerjaar A) en Lore Verdonck (3de kleuterklas B).
Helena (°9 juni 2015), dochtertje van juf Isabel Claeyé (zorgjuf kleuters) en Sven Bracke. 

Finn, broertje van Lars D'hondt (2de kleuterklas A). 

Polat (° 7 april 2015), broertje van Meryem (2de kleuterklas B) Mergen.
Fara, zusje van Rana (2de leerjaar B) en Ayman (1ste leerjaar B) Bensellam. 

Wout (°26 maart 2015), zoontje van Isabelle Van Bastelaere (klastitularis 2de leerjaar B) en Ben Vermeulen.

Olivia (°12 februari 2015), dochtertje voor juf Nathalie Geerinck (leerkracht 6de leerjaar A).

Lou (°28 januari 2015), zusje voor Bent Roossens. (2de kleuterklas A)
Berke (°31 januari 2015), broertje van Bartu Mergen. (1ste kleuterklas A) 

Jens (°13 januari 2015), broertje voor Lars (3de leerjaar A) en Niels (1ste leerjaar B) Van Stappen.
Amelie en Gilles (°11 januari 2015), zusje en broertje voor Mathis D'Haens (1ste kleuterklas B).
Ruben (°8 januari 2015), broertje voor Tatiana (1ste leerjaar B) en Kiara (peuterklas) Van Duyse.

Ella (°19 december 2014), zusje voor Luna Bosmans (3de kleuterklas A).
Gust (°4 december 2014), zoontje van juf Marijke van Kerckhove (zorgco lager) en Vincent Van der Poorten, en kleinzoon van juf Monique Vervaet (zorgco kleuter). 

Bent (°17 oktober 2014), broertje voor Tibe Maes (peuterklas).

Laure (°9 oktober 2014), zusje voor Matheo Haentjens (2de kleuterklas A).

Kynai (°12 juni 2014), broertje voor Liam (3de kleuterklas A) en Lotte Dullaerts (1ste kleuterklas A). 

Levi (°15 april 2014), broertje voor Rhune De Geest (2de kleuterklas A). 

Hazel en Merle (°4 april 2014), zusjes voor Arwen De Nobele (peuterklas B).

Alizée (°11 april 2014), dochtertje voor juf Antonella Di Primio (3de leerjaar B) en Bart Maes.

Mira en Mona (°6 maart 2014), zusjes voor Jolan (4de leerjaar A) en Samber (3de leerjaar B) De Vriese.

Liesemarie (°2 maart 2014), zusje voor Lena (6de leerjaar B) en Wannes (4de leerjaar A) De Muer.

Inée, (°21 februari 2014), kleindochter voor juf Karin De Mol (5de leerjaar A).

Camille (°21 februari 2014), zusje voor Axelle (1ste kleuterklas A) en Philine Govaerts.

Billie (°31 oktober 2013),  kleindochter voor juf Nina Brokken (zorgleerkracht).

Robbe (°23 oktober 2013), zoontje voor Elien Vermeulen (klastitularis 6B) en Andy Van den Eeckhout.

Nona (°27 september 2013), zusje voor Jano Neirynck (3de kleuterklas C).

Mauro, broertje van Rhune Smet (2de kleuterklas B).(°8 juli 2013)

Fenna, zusje voor Noa Hoorne (peuterklas B) (°16 juni 2013)

Lore, zusje voor Fleur Waumans (peuterklas B) (°27 mei 2013)

Lize, dochtertje voor meester Kenny Van Veirdeghem (4de leerjaar A) en Niki Schippers. (°17 mei 2013)

Dieuwke, zusje voor Viektor Baetens (peuterklas A) (°26 april 2013)

Lucas, zoontje voor juf Isabelle Van Bastelaere (2de leerjaar B) (°28 maart 2013)

Kobe, broertje voor Amber Van de Voorde (2de kleuterklas A) (°23 maart 2013)

Gitte, dochtertje van juf Sylvia Schockaert (2de kleuterklas B) en Kurt Wante. (°15 maart 2013)

Rauf Ramazan, zoontje van juf Kevser Calik (leermeester islamitische godsdienst). (°9/3/2013).

Hazel, zusje voor Bent Roosens (peuterklas A). (°6/3/2013)

Angelina, zusje van Daniel Bochirinsky (2de leerjaar B). (°28/2/2013)

Viktor, broertje van Chi Nguyen Khan (3de kleuterklas A).

Mathis, zoontje van juf Elien Welvaert en Wim Slabbaert.(°16/1/13)

Merel, zusje van Jasper Veldeman (3de kleuterklas A).

Leyla (°14 december 2012), zusje van Helin Sag (1ste leerjaar B).

Kijento (° 29 november 2012), kleinzoon van Mevr. Christel Marynissen (onderhoudspersoneel).

Jenthe, zusje voor Rune Baeke (1ste kleuterklas A).

Nathan, kleinzoon van Huguette Cassier (onderhoudspersoneel).

Viktor, zoontje van juf Isabel Claeyé en Sven.

Simay, zusje van Sude Nalli (3de kleuterklas B).

Ruben, broertje voor Arne Van de Wiele (2de kleuterklas C).

Mathis, broertje van Maxim De Messemaeker (peuterklas).

Nora, dochtertje voor juf Nathalie Geerinck (6de leerjaar A) en Lieven Van Erdeghem.

Fynn, zusje voor Ferre (3de leerjaar A) en Falke (1ste leerjaar C).

Lennert, broertje van Jarne Cardon ( 1ste kleuterklas A).