Geboortes

Welkom, lief kind!

Van harte gefeliciteerd! 

Zeyd, broertje van Khadija (k3A) Boughalab (°18/5/2021)

Kacper, broertje van Oskar Marciniale (kp1B)
Kato, zusje van Leon Nicque (kp1B)

Vinz, broertje van Oona (1PKD)
Damin, broertje van Isahq (1PKD) en Nouraya (2KA) 

Andres, broertje van Fabrice (3KB) en Florence (3LB)  

Maurice, °11 januari 2021, kleinzoon voor juf Nina Brokken (zorgleerkracht)
Cas, °14 januari 2021, zoontje voor juf Evelien Brys (4de leerjaar A)

Ishaaq (°17 januari 2020), broertje van Daniya Ben Daoud (1ste peuter/kleuterklas D)

Nox (°6 december 2019), zoontje voor meester Niels Cassiman (leermeester lichamelijke opvoeding) en Niki Piesens. 

Nio (°22/11/19), broertje voor Maxim (4de leerjaar B)  en Mathis (2de leerjaar B) De Messemaeker.

Anis (°27/9/2019), broertje voor Issam (1ste leerjaar A) en Taher (3de kleuterklas B) Ben Khelifa. 

 Liv (°06/06/19), zusje voor Oscar Weyn (peuterklas - Muis)

Livia, (?/6/19), zusje van Jaf Basan (1ste kleuterklas A). 

Senna (°5/3/19), kleinzoon van mevr. Rita Bruggeman (onderhoudspersoneel). 

Lenn (°28/2/2019), is het broertje van Ella (3de kleuterklas A) en Nora (1ste kleuterklas B) Pauwels. 

Alikaan uit 3KB kreeg er een zusje Ravza bij op 19 februari...

Dries Herssens uit de tweede kleuterklas B is grote broer geworden. Zijn zusje Eline is geboren op dinsdag 5 februari.

Jana (°5/2/19), zusje van Safouan Raiss (3de leerjaar A).

Amélie (°9/11/18), zusje van Hailey Gyselinck (2de kleuterklas B).

Amina (°27/09/2018), zusje van Junayd (1ste kleuterklas A) Harrouch. 

Izzet (°07/09/2018), broertje van Dudu (2de leerjaar B) en Elisa (3de kleuterklas B) Karsikaya.
Rielke (°22 september 2018), zusje van Jade Kersbeeck. 

Jasmijn (°20 augustus 2018), dochter van juf Barbara De Lausnay. 

Alp (°2 augustus 2018), broertje van Emir Mavzer 

Caitlyn (°6 juni 2018), zusje van Olivia Coppieters  (1ste peuterklas B).

Lize (°17 mei 2018), zusje van Jasper Verbeeck Costrop (1ste kleuterklas B).

Milo (°30 april 2018), broertje van Mauro De Temmerman (1ste kleuterklas A). 

Alixe (°1 maart 2018), kleinkind voor juf Nina (zorgjuf lager)

Dijonie (°29/12/2017), broertje van Dieuwke Janssen (1ste kleuterklas A).

Safouan (°10/10/2017), broertje van Mariem (1ste kleuterklas B) en Maissa (1ste kleuterklas A) Achate. 
Vince (°04/10/2017), zoontje van juf Barbara de Witte (leerkracht lichamelijke opvoeding). 

Jef (°27/07/17) , zoontje van Marijke Van Kerckhove (zorgco) en Vincent Van der Poorten.
Elodie (°19/08/17), dochtertje van Antonella Di Primio (3de leerjaar B) en Bart Maes, zusje van Alizée (1ste kleuterklas B). 

Elif, (°3 mei 2017) zusje van Emir Kogut (2de kleuterklas A).
Fien, (°2 mei 2017) zusje voor Mattijs Feusels (1ste kleuterklas B).

Daan, (°8 maart 2017) broertje voor Wout Van Wilder (peuterklas A).
 Feriha (°29 maart), zusje van Feyza (3de kleuterklas A) en Hamza (1ste kleuterklas A) Kurtulus.

Nore, (°24 februari 2017) zusje voor Mats (2de kleuterklas A) en Linthe (peuterklas A) Crick. 

Liv (°14/12/2016), zusje voor Liam (3de leerjaar A), Lotte (1ste leerjaar B) Dullaerts en Kynai Olens

Linde (°22/11/2016), zusje van Rune (2de leerjaar A) en Jenthe (2de kleuterklas B).

Xander, broertje van Jelke Van Avermaet (1ste kleuterklas A).
Oona (°30/8/16), zusje van Ella Pauwels (1ste kleuterklas A).

Jérome (°17/6/2016), broertje van Renée De Beule (1ste kleuterklas B).
Yassir, broertje van Nassim (3de leerjaar A) en Lamyae (5de leerjaar A) Mahdach 
Roxanne (°17/6/2016), dochtertje van Tanja Willems (kinderverzorgster).  

Stan (°22/5/2016), zoontje van Bram Tollenaere 

Jesse (°3/5/2016), broertje van Sam Van Rumst (K1A)

Ensar (°1/4/2016), broertje van Dudu Demirel. 

Ines Jattari (°15/2/2016), zusje van Walid.