Personeel

  

 

Directeur 

Stijn Deschepper   

directie.basisschoolspoele
@lokeren.be

 

Beleidsondersteuner

Elien Vermeulen

Elien.Vermeulen@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Administratief medewerkster 

Karin Gyssens

 

 

 

 

 

 


Marleen Bracke 

Karin.Gyssens@
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 

Marleen.Bracke @
stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

Kleuteronderwijs:

Klas van muis 
1PK

Cindy Gansbeke

cindy.gansbeke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Klas van Jules
Zomerklasje
co-teaching 

Elien Welvaert 

elien.welvaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Klas van Nijntje
1e kleuterklas A

Isabel Claeyé 

isabel.claeye@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Klas van Anna
1e kleuterklas B

Nathalie Van Hecke

nathalie.van.hecke@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

Kinderverzorgster

Tanja Willems 

tanja.willems@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

2de kleuterklas A

Hilde Dhooge 

 

 

 

 

 

hilde.dhooge@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

2de kleuterklas B

Sylvia Schockaert

sylvia.schockaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

3de kleuterklas A

 

 

 

 

 

 


3e kleuterklas A

co-teaching

Liesbeth Van de Sompel

 

 

 

 

 

 

Nel Everaert 

 

liesbeth.van.de.sompel@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

 

 

 

 


nel.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be


 

 

3de kleuterklas B

Cindy Van der Pulst

cindy.vanderpulst@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Co-teaching 
2de kleuterklas B

Ines Roels

ines.roels@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

Lager onderwijs:

 

1ste leerjaar A

 Annelies Everaert

  

 

annelies.everaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

1ste leerjaar B

Barbara De Lausnay 

 

 

 

 

Barbara.De.Lausnay@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

 

co-teaching 

Gwen Matthijs

gwen.matthijs@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

2de leerjaar A

Isabelle Van Bastelaere isabelle.van.bastelaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

2de leerjaar B

Nathalie Van Doorsselaere

Nathalie.Van.Doorsselaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

Co-leerkracht
4de leerjaar B
5de leerjaar A

 

Yilke Buys

yilke.buys@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

3de leerjaar A

Nancy Van de Velde

Van Rumst 

Nancy.Van.De.velde.van.rumst@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

3de leerjaar B

Hanna Den Roover

hanna.den.roover@stedelijkbasisonderwijslokeren.be  

4de leerjaar A

Evelien Brys 

 

 

 

evelien.brys@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

  

 

 

 

 

 

4de leerjaar B

Tessa De Wilde

Tessa.De.Wilde@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

 

Co-leerkracht

 

Techniek
leerkracht 

Bram Tollenaere 

Bram.Tollenaere@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

5de leerjaar A

Kenny Van Veirdeghem

kenny.van.veirdeghem@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

   

5de leerjaar B

Kim Bourguillioen

kim.bourguillioen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 
Co-leerkracht Caroline Pieters

caroline.pieters@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

6de leerjaar A

 

 

Evy Ongenaert

 

 

 

 

evy.ongenaert@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

 

 

 

6de leerjaar B

Nathalie Geerinck

nathalie.geerinck@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

Co-leerkracht
6de leerjaar B
Elien Vermeulen elien.vermeulen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

  

Vlinderjuf 

Sofie Troch sofie.troch@stedelijkbasisonderwijslokeren.be   

 

 

lichamelijke opvoeding kleuter en lager

Barbara De Witte

barbara.de.witte@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

lichamelijke opvoeding lager

Niels Cassiman

niels.cassiman@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

Zorgcoördinator
Kleuter - 1e leerjaar 

Vera Messiaen 

vera.messiaen@stedelijkbasisonderwijslokeren.be 

Zorgcoördinator
2e - 6e leerjaar 

Marijke Van Kerckhove

marijke.van.kerckhove@stedelijkbasisonderwijslokeren.be  

Zorgleerkracht

Nina Brokken

nina.brokken@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

rooms-katholieke godsdienst

Ginny Hillebrandt

ginny.hillebrandt@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

niet-confessionele zedenleer

Nancy Huybrecht

nancy.huybrecht@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

 

Cédric Stevens

cedric.stevens@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

islamitische godsdienst

Kevser Calik

kevser.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Islamitische godsdienst 

Selda Calik

selda.calik@stedelijkbasisonderwijslokeren.be

 

Protestantse godsdienst Laurence Bertier laurence.bertier@stedelijkbasisonderwijslokeren.be   

ICT-coördinator

Peter Van Eynde        

peter.vaneynde@lokeren.be

 

 

Onderhoudspersoneel

Erika Fiers

 

  

 

Isabelle Boone

 

      

 

Rita Bruggeman

 

  

 

Maria De Waele

 

  

 

 Marigien Manlugon

      

 

Ahano Aigbe

 

   Ekatarina Dalipova  

    

 

Melissa Schelfhout 

 

 

 

 

 

Zakariya Elkayati 

 
 

Katie Verstraeten 

 

 

   
 

Jolien Meersman